RSS Predávate nehnuteľnosť? Prečo si vybrať len jednu realitnú kanceláriu? Predávate nehnuteľnosť? Prečo si vybrať len jednu realitnú kanceláriu? Predávate nehnuteľnosť? Prečo si vybrať len jednu realitnú kanceláriu? Predávate nehnuteľnosť? Prečo si vybrať len jednu realitnú kanceláriu? Predávate nehnuteľnosť? Prečo si vybrať len jednu realitnú kanceláriu?

Aktuální nabídku realit naší kanceláře najdete na portálu AReality.sk. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Predávate nehnuteľnosť? Prečo si vybrať len jednu realitnú kanceláriu?

 

Rozhodli ste sa predať svoju nehnuteľnosť, no neviete z ktorého konca začať? Zverte sa do rúk realitnej kancelárie. Ako si ale vybrať tú správnu?

Predaj nehnuteľnosti je záležitosť, ktorú si v živote zopakujeme len párkrát. Preto je veľmi dôležité, aby predaj prebehol bez problémov a čo možno v najkratšom čase. Nakoľko nie každý má skúsenosti s tvorbou zmlúv a prepisom nehnuteľností na rôznych úradoch, nebojte sa zveriť do rúk odborníkov. Pri predaji nehnuteľnosti si vyberte len jednu realitnú kanceláriu a len jedného realitného makléra, ktorému budete počas predaja nehnuteľnosti plne dôverovať. Tento sa tak môže dôkladne venovať vášmu obchodu a vy nebudete musieť riešiť mnoho záležitostí spojených s predajom nehnuteľnosti s viacerými ľuďmi naraz, čo by malo v konečnom dôsledku skôr negatívny dopad na predaj nehnuteľnosti. Ak kupujúci nájde inzerát vo viacerých realitných kanceláriách s rôznou sumou, môže nadobudnúť pocit, že vašu nehnuteľnosť sa jednoducho nedarí predať. V kupujúcom tak vzbudíte zbytočné obavy a obchod sa môže skomplikovať.  Dôverujte preto naplno svojmu realitnému maklérovi. 
Druhou najčastejšou chybou, ktorú predajca robí je, že ponúka svoju nehnuteľnosť súčasne s realitnou kanceláriou. Vytvára tak konkurenčné prostredie a predaj nehnuteľnosti sa zbytočne predlžuje. 
Realitný maklér zabezpečí v konečnom dôsledku celkový servis súvisiaci s predajom či kúpou nehnuteľnosti. Kupujúci tak nadobudne istotu, že ho predávajúci neoklame, nakoľko maklér sa stáva istým objektívnym prvkom v celom procese. Tiež i predávajúci môže byť vďaka maklérovi pokojný, že kupujúci nemá žiadne postranné záujmy.   
Ak chcete predať svoju nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať. Naši makléri sú pripravení vám pomôcť a doviesť predaj či kúpu nehnuteľnosti do úspešného konca.